Būvniecības un renovācijas instrumenti un piederumi
IZPLATĪŠANAS

MŪSU PRECES IR PIEEJAMAS 23 VALSTĪS!

KAEM paplašina savu darbību Polijā, kā arī ārpus tās robežām.


Izveidojot ārvalstu filiāles Ukrainā, Baltkrievijā, Latvijā, Bulgārijā, Rumānijā, Igaunijā, Lietuvā un Serbijā, mums ir izdevies iegūt būtisku renovācijas un būvmateriālu tirgus daļu. Savas preces tirgojam 23 valstīs, tostarp visā Eiropā. Pateicoties mūsu sadarbībai ar ārvalstu partneriem, sistemātiski palielinās mūsu pārdošanas apjoms, un mūsu zīmols kļūst aizvien pieprasītāks gan vietējā, gan Eiropas tirgū. Katru gadu uzņēmuma produkcija tiek pārstāvēta lielākajos starptautiskajos gadatirgos un izstādēs, piemēram, Maskavā, Ķelnē un Kijevā.

Papildu apliecinājumu tam, ka esam izvēlējušies pareizu attīstības virzienu, kā arī mūsu produkcijas kvalitātei var gūt, paraugoties uz subsīdijām, ko saņemam no ES fondiem. Pirmā projektu grupa ir saistīta ar mūsu eksporta darbību. Mēs atbilstam visiem kritērijiem un kvalificējamies darbības programmai „Inovatīvā ekonomika“.

Ieviešot inovatīvo otu iepakošanas, marķēšanas un tampodrukas līniju, ar prieku varam paziņot, ka kopš 2012. gada 30. septembra KAEM piedāvā izstrādājumu marķēšanas pakalpojumus šādās jomās:

  • Tampodruka uz otu rokturiem
  • Otu galvu iepakošana termosarukuma plēvē
  • Otu marķēšana ar klienta pasūtīto marķējumu

Tagad mums ir automātiska līnija otu galvu iepakošanai, kā arī otu rokturu marķēšanai un tampodrukai, nodrošinot pilnībā automatizētu procesu. Turklāt šo līniju raksturo spēja panākt kvalitatīvus un estētiskus marķējumus, tostarp klienta EAN kodu, kas, pateicoties termopārneses tehnoloģijai, ir ļoti noturīgi pret nodilumu un UV stariem. Šie KAEM pakalpojumi izceļas ar ātru pasūtījumu apstrādi, nodrošinot individuālu otu marķējumu.

Otrā kategorija iekļauj jautājumus, kas saistīti ar moderno tehnoloģiju ieviešanu, lai varētu īstenot mūsdienīgus IT risinājumus. Eiropas Savienība pieņēma mūsu pieteikumu finansējuma piesaistei Nozaru operatīvās programmas ietvaros. Šis projekts ir saistīts ar KAEM konkurētspējas palielināšanu, ieviešot modernu IT infrastruktūru. Mēs saņēmām arī papildu atbalstu PHARE projekta ietvaros –  Reģionālā mazo un vidējo uzņēmumu atbalsta programma, Informācijas tehnoloģiju programma uzņēmumiem.


Mēs priecājamies par faktu, ka mūsu izstrādājumu kvalitāti novērtē ne tikai Polijas profesionāļi, bet arī būvniecības un renovācijas nozares speciālisti visā Eiropā. Tāpēc mēs jūtamies atbildīgi par to, lai nodrošinātu nepārtrauktu mūsu produkcijas uzlabošanu, it īpaši jaunāko ražošanas tehnoloģiju ieviešanas jomā. Mēs veicam pārbaudes un pētījumus, lai radītu tādus izstrādājumus, kas optimāli atbilst klienta vajadzībām.

Šalys palaikomos Latvijos kompanijos: Lietuva, Estija

HARDEX Baltic SIA
Kalnini A ,Mārupes pagasts,
Mārupes novads,
LV-2167 Latvia

Klientu apkalpošana
tel.: +371 67319330,
fax.: +371 67319331


office@hardex.lv
www.hardex.lv