Būvniecības un renovācijas instrumenti un piederumi
TIRDZNIECĪBA

Nodrošinām individuālu pieeju katram klientam.

Sagatavojam individuālus piedāvājumus, ņemot vērā konkrētā klienta vajadzības un vēlmes, piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu, kā arī pielāgojam sadarbības modeļus.


Mēs nodrošinām augsta līmeņa visaptverošus pakalpojumus, pilnu atbalstu, ko sniedz mūsu tirdzniecības pārstāvju komanda un tehniskā atbalsta speciālists KAEM centrālajā birojā.

Vēl viena priekšrocība, kas izceļ mūs uz konkurentu fona, ir mūsu īpaši izveidotie pašapkalpošanās demonstrācijas stendi.

Tās ir īpašas preču izstādīšanas sistēmas, kurām nav nepieciešama darbinieku piesaistīšana vai papildu laiks.

Optimālā preču izvietojuma stendos, to grafiskā noformējuma un krāsu shēmu dēļ, pircējam ir vieglāk izvēlēties atbilstošus darbarīkus. Demonstrācijas stendos izmantoto krāsu sistēmu papildina krāsu marķējums uz katra izstrādājuma etiķetes.

Pēc klienta pieprasījuma ir pieejami dažāda izmēra demonstrācijas stendi, kas tiek pielāgoti konkrētai izvietošanas vietai un pārdošanas punkta veidam. Pasūtot demonstrācijas stendu, klientam jāmaksā tikai par pašiem produktiem – plaukti un citas stenda komponentes tiek iznomātas bez maksas.

Tirdzniecības veicināšanai papildus tiek piedāvātas gan regulāras, gan īpašas akcijas un atsevišķu izstrādājumu kampaņas.

Tādējādi mums ir izdevies radīt augstas kvalitātes zīmola tēlu, ko novērtējuši profesionāļi un kas ir iemantojis visu mūsu pircēju uzticību un lojalitāti.


Izstrādājumu optimizācija

atbilstoši klientu vajadzībām


Dažādu izmēru komplekti

atbilstoši pārdošanas punkta platībai


Akcijas

kas veicina produkcijas tirdzniecību


Bezmaksas demonstrācijas stends

Jums ir jāmaksā tikai par produkciju

Mūsu stendi

 

 

HARDEX Baltic SIA
Kalnini A ,Mārupes pagasts,
Mārupes novads,
LV-2167 Latvia

Klientu apkalpošana
tel.: +371 67319330,
fax.: +371 67319331


office@hardex.lv
www.hardex.lv